Salon Bellita Wilanów

Salon: ul. Branickiego 12/51, 02-972 Warszawa (Wilanów)

border
maria nila

MARIA NILA

MARIA NILA COLOUR REFRESH

MARIA NILA COLOUR REFRESH to bardzo łatwa w użyciu, łagodna i nawilżająca włosy maska, która zawiera zmywalny pigment. Produkt może być stosowany w celu wzmocnienia odcienia obecnego koloru włosów lub w celu jego zmiany. Uzyskany odcień utrzymuje się od 4 do 10 myć i stopniowo się wypłukuje. Otrzymany rezultat jest uzależniony od wyjściowego koloru i jakości włosów. Maska zapewnia lepszy i bardziej spektakularny efekt na zniszczonych lub poddanych chemicznym zabiegom włosach. Do maski dołączone są dwie pary wysokiej jakości rękawiczek.

Wszystkie produkty zawierają wyjątkowy kompleks, który zapewnia maksimum ochrony dla koloru i blasku włosów. Białko pszenicy naprawia naskórek, a ekstrakt ze słonecznika – bogaty w antyoksydanty – chroni włosy przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Zawarta w produkcie prowitamina B5 utrzymuje nawilżenie włosów a olejek argonowy, zmiękcza je i odżywia oraz przedłuża świeżość koloru.

Teraz maski dostępne w dwóch pojemnościach – 100ml i 300ml.

Szwedzka Marka Maria Nila słynie z wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Najbardziej rozpoznawalnymi produktami maria nila są maski koloryzujące colour refresh. To łatwe w użyciu produkty, które zawierają pigment koloryzujący włosy. Mogą być stosowane w celu wzmocnienia obecnego odcienia (w przypadku włosów ciemnych) lub jego całkowitej zmiany (w przypadku włosów rozjaśnionych). Uzyskany kolor utrzymuje się od 4 do 10 myć, i stopniowo wypłukuje się z włosów. Maski Maria Nila dodatkowo odżywiają i regenerują włosy – białko pszenicy naprawia naskórek, a ekstrakt ze słonecznika – bogaty w antyoksydanty – chroni je przed szkodliwym działaniem promieni UV. Prowitamina B5 utrzymuje nawilżenie włosów a olejek argonowy, zmiękcza je i odżywia oraz przedłuża świeżość koloru.

Produkt jest w 100% wegański i nie był testowany na zwierzętach.