Salon Bellita Wilanów

Salon: ul. Branickiego 12/51, 02-972 Warszawa (Wilanów)

Bellita

Bellita

Głównym celem Salonu BELLITA jest usatysfakcjonowanie Państwa naszymi usługami.

Jeśli kiedykolwiek zdarzy się, że nie będziecie Państwo zadowoleni z wykonanej przez nas usługi lub choćby z jej części, bardzo proszę powiadomić o tym osobę wykonującą usługę lub managera.

Obiecujemy, że zakwestionowana część usługi zostanie natychmiast poprawiona lub nie będziemy za nią pobierać opłaty.

Chcemy aby klienci wychodząc od nas wyglądali najlepiej.

Jeśli nie jesteś w 100% usatysfakcjonowana/y naszą usługą, bardzo prosimy poinformuj nas o tym w przeciągu 2 dni od wizyty. Każdą usługę, z której skorzystałaś/eś a jesteś niezadowolona/y chcemy poprawić. Jest to możliwe w ciągu tygodnia od zaakceptowania reklamacji przez Salon.

Nasze cele…

Specjalizujemy się szerokim zakresem zabiegów i usług w tym fryzjerstwo, kosmetyka, manicure, pedicure, pielęgnacja ciała i twarzy. Łączymy swoje doświadczenie zawodowe wspólną pasją i zaangażowaniem. Profesjonalne doradztwo i „ciepła” obsługa pozwoli Państwu poczuć niezwykłą moc dobrego samopoczucia. Rozumiemy, że każda osoba ma inne potrzeby, dlatego odpowiednie zabiegi kosmetyczno – fryzjerskie dobieramy indywidualnie dla każdego klienta, nawet tego najmniejszego. Projektując salon dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze miejsce było przyjazne również dzieciom, gdzie znajduje się kącik z zabawkami, a w toalecie wygodny przewijak (posiadamy tylko i wyłącznie bezpieczne zabawki rozwijające wyobraźnię dzieci).

ZAPRASZAMY!

Portfolio

Odkryj w sobie piękno

Odpowiednio dobrana fryzura oraz skuteczne zabiegi na twarz i ciało dodadzą Ci pewności siebie i sprawią, że poczujesz się pięknie.

Profesjonalne kosmetyki

Wieloletnia współpraca z markami, które zyskały uznanie wśród klientek na całym świecie.

Opieka specjalistów

Wieloletnie doświadczenie i udział w licznych szkoleniach daje gwarancje wysokiej jakości usług.

Słuchamy Twoich potrzeb

Profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta pozwala spełnić jego oczekiwania.