Salon Bellita Wilanów

Salon: ul. Branickiego 12/51, 02-972 Warszawa (Wilanów)

border
hair medic

hair Medic

WYPADANIE WŁOSÓW JEST CORAZ WIĘKSZYM PROBLEMEM WSPÓŁCZESNEJ CYWILIZACJI

Z postępującym łysieniem zmaga się około połowa społeczeństwa. Firmy oferują różnego rodzaju preparaty, urządzenia i zabiegi, które mają za zadanie zapobiegać wypadaniu włosów. Niestety, zabiegi muszą być powtarzane bardzo często, przy czym ich koszt przyprawia o zawrót głowy. Skuteczność różnego rodzaju preparatów przeciw wypadaniu włosów ogranicza się zazwyczaj do słownych obietnic producentów, a wydane na produkt pieniądze uciekają wraz z kolejnymi włosami.

Powszechny problem łysienia skłonił nas do zbadania tej tematyki. Prototyp docelowego produktu był dostępny na rynku już w 2002 roku. 12 lat ciągłych badań doprowadziło do powstania produktu, który obecnie jest kompleksowym rozwiązaniem na współczesne problemy społeczeństwa, w zakresie wypadania włosów.

Hair Medic Hair Conditioner jest przełomowym produktem w dziedzinie leczenia łysienia i problemów skóry głowy. Jest wolny od hormonów i parabenów, a w dodatku jest w 100 % naturalny.

Już po 3 tygodniach stosowania 93% testujących zauważyło zahamowanie wypadania włosów oraz wzmocnienie ich struktury. Po 4 tygodniach wzrost włosów stał się wyraźnie przyspieszony a włosy zyskały na objętości.

Ekskluzywny produkt przeznaczony dla osób ceniących jakość i oczekujących długotrwałych efektów.